تبلیغات
بیایید،بخوانید،ببرید - نرم افزار کامپیوتر!!!!!!
  آموزش مکالمه انگلیسی با Cafe English 1.0 آموزش مکالمه انگلیسی با Cafe English 1.0   

بزرگترین نرم افزار آموزش مكالمه زبان انگلیسی دنیا می باشد! این برنامه آموزشی بی نظیر دارای 40 فصل محتلف جهت یادگیری مكالمه زبان انگلیسی می باشد. هر فصل به قسمت های مخلف و شرایط متفاوت در زندگی روزمره انسان ها می پردازد.همچنین می توانید جملات مختلف را به كمك میكروفون بازگو كنید تا نرم افزار به آن نمره دهد و نقطه ضعف های شما را پیدا كند.این نرم افزار بی نظیر را می توانید هم اكنون از میلاد75 دانلود نمایید     دانلود   (104مگابایت) تشخیص چهره برای ورود به ویندوز Luxand Blink v2.0 تشخیص چهره برای ورود به ویندوز Luxand Blink..   

نرم افزار Luxand Blink یکی از جالب ترین و بهترین نرم افزار های امنیتی ویندوز برای حفاظت از ورود افراد بیگانه به ویندوز می باشد. این نرم افزار کار کاربر را آسان تر نیز می کند که دیگر نیاز به تایپ تکراری رمز برای ورود به ویندوز ندارد. نرم افزار Luxand Blink با سرعت هرچه تمام تر چهره شما را از طریق وبکم کامپیوترتان شناسایی می کند و اجازه ورود به سیستم را به شما خواهد داد. این نرم افزار علاوه بر تشخیص چهره حاوی بخش های مکمل کننده ی دیگری نیز است که در صورت تمایل می توان بخش درخواست رمز عبور را نیز به ان اضافه کرد. این نرم افزار فوق العاده قابلیت نصب بر روی دو ویندوز محبوب ویستا و سون را دارد. نرم افزار Luxand Blink حتی در روشنایی کم نیز چهره فرد را تشخیص می دهد.

             دانلود  (9مگابایت)

دانلود راحت کتابها از گوگل با Google Books Download 3.0.1.309 دانلود راحت کتابها از گوگل با Google Books..   

Google Books Downloader یکی دیگر از نرم افزار های رایگان ولی بسیار مفید شرکت گوگل است. این نرم افزار به شما برای جستجوی آسان از بین چندین هزار شرکت ارائه دهنده کتاب های الکتونیک کمک نموده و دارای محیط کاربری ساده و جالب و کارآمد است.این نرم افزار همانند تمامی Downloader های معمول مورد استفاده کاربران اینترنت دارای قابلیت اضافه نمودن و تشخیص لینک بوده و تمامی امکانات یک دانلودر را داراست. همچنین این نرم افزار از موتور جستجوی قدرتمند گوگل برای یافتن کتاب مورد نظر شما بهره میبرد که این نکته این نرم افزار را نسبت به دیگر نرم افزار های هم رده خود بالاتر میبرد.

         دانلود   (2.3مگابایت)
Admin Logo
themebox Logo