تبلیغات
بیایید،بخوانید،ببرید - بهترین خرید های لیگ جزیره!!!!!!!

بهترین خرید های تابستانی لیگ جزیره , انگلیس

در دنیای فوتبال آنچه مربیان خوب را از دیگران متمایز می کند علاوه بر تاکتیکهای کارآمد و مناسب، شم شناسایی ستاره های بالقوه و بازیکنانی است که در نگاه نخست معمولی به نظر می رسند.

به گزارش اداره اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی، در زیر 5 نقل و انتقال مهم لیگ برتر انگلستان در تابستان امسال که گواهی بر حسن انتخاب مربیان است مورد بررسی قرار می دهیم.

خاویر هرناندز، منچستریونایتد
“خاویر کی؟” سوالی بود که هوداران منچستریونایتد به خصوص آنهایی که مخالف شیوه مدیریتی خانواده گلیزر در این باشگاه هستند در آوریل و پس از علنی شدن قرارداد هرناندز با منچستریونایتد از خود پرسیدند.

هیچ کس چیزی درباره او نمی دانست و همه نگران آن بودند که بازهم وین رونی به تنهایی وظیفه گلزنی در این تیم را برعهده خواهد داشت.

اما بازیهای درخشان این مهاجم 22 ساله در جام جهانی نشان داد که فرگوسن در انتخاب و پرداخت 7 میلیون پوند به باشگاه گوادالاخارا برای به خدمت گرفتن او اشتباه نکرده بود.

گل بیادماندنی هرناندز مقابل آرژانتین در چهارچوب جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی موید این مطلب است.
جو کول، لیورپول
هافبک تیم ملی انگلستان تنها 28 سال دارد و تصاحب او توسط لیورپول با استفاده از قانون بازیکن آزاد موفقیتی بزرگ برای روی هاچسون مربی جدید لیورپول محسوب می شود.

جان تری کاپیتان چلسی در مصاحبه ای در خلال جام جهانی می گوید: ” وین رونی و جو کول تنها بازیکنان انگلستان هستند که توانایی گشودن دفاع حریف را دارند.” و به راسنی هم کسی نتوانست خلاف آن را ثابت کند.
جرمین بکفورد،‌اورتون
اینکه بازیکنی در 26 سالگی به شهرت برسد چندان در دنیای فوتبال مرسوم نیست،‌اما بکفورد در زمان حضورش در باشگاه لیدز نشان داد که حواسش به گلزنی متمرکز است و فرقی ندارد که حریف او چه تیمی باشد.

گرچه 72 گل او در 126 مسابقه در دسته یک انگلستان ثبت شده اما گل برتری لیدز مقابل منچستریونایتد را نیز در این میان جای دارد.
جروم بواتنگ، منچسترسیتی
ظاهرا دفاع قدرتمند و تکلزن تیم ملی آلمان جهت بازی در لیگ برتر ساخته شده است.

توانایی بازی در مرکز و سمت چپ خط دفاعی را دارد.

انتقال 10.4 میلیون پوندی او از هامبورگ به منچسترسیتی موفقیت بزرگی پس از جام جهانی محسوب می شود.
لورن کوشینلی، آرسنال
مدافع میانی 24 ساله ای که می تواند در هر دو تیم ملی لهستان و فرانسه بازی کند. آرسن ونگر او را با این امید انتخاب کرد که همبازی توماس ورمالن باشد.

اینکه کوشینلی که فصل گذشته در تیم نه چندان مطرح لورین بازی می کرد چگونه توانایی هایش را برای حضور در آرسنال ثابت کرد از جمله مسائل ناشناخته ای است که آرسن ونگر به فهرست بلندبالای موفقیت هایش اضافه کرده است.

Admin Logo
themebox Logo